Nacházíte se: O společnosti

O společnosti AEDIT

Překladatelská agentura AEDIT s.r.o. již od počátku roku 2006 nabízí komplexní překladatelské a tlumočnické služby významným českým i zahraničním partnerům. Mezi naše klienty patří mimo jiné významné společnosti z oblastí automobilového, elektrotechnického, strojírenského či farmaceutického průmyslu, ale také nakladatelství, právní kanceláře či významné obchodní subjekty. Jako kvalifikovaný dodavatel pro státní správu spolupracujeme také se státními institucemi.


Politiku naší překladatelské agentury utvářejí následující body:

Kvalita překladů

Pojem kvalita pro nás znamená pečlivý výběr interních i externě spolupracujících překladatelů a korektorů a důsledné zachování všech procesů u každé zakázky. Z tohoto důvodu spolupracujeme převážně s absolventy Ústavu translatologie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a každý překlad následně v rámci základní ceny prochází odbornou i jazykovou korekturou.

Diskrétnost

Všichni naši zaměstnanci, stejně jako všichni externí překladatelé a korektoři, jsou povinni zacházet se všemi informacemi a materiály objednavatele jako s důvěrnými. Zároveň se také zavazují k uchování obchodního tajemství.

Dochvilnost

Díky zavedenému systému kalkulací a objednávek jsme schopni Vám obratem sdělit termín odevzdání, jehož dodržení je pro nás samozřejmostí.

Dostupnost

Hlavní důraz klademe na udržení stávajících zákazníků. Při dlouhodobé spolupráci vždy nabízíme výhodnější ceny šité zákazníkovi na míru.

nonstop linka překladatelské agentury aedit

Nestíháte? Hoří Vám termíny? Zajistíme Vám expresní překlady či tlumočení. Volejte naši NONSTOP linku, kalkulaci zakázky zpracujeme obratem.

nonstop linka překladatelské agentury aedit telefon +420 777 306 190