Nacházíte se: Obchodní podmínky

Ceny překladů

Ceny překladů se řídí platným ceníkem společnosti AEDIT s.r.o. Aktuální verzi ceníku překladů vám zašleme na vyžádání.


Ceny překladů se řídí dle aktuální poptávky a jsou stanoveny dle typu textu:

Cena překladu za normostranu

1800 znaků textu včetně mezer. Používá se u běžných textů, kde není potřeba využití speciálních jazykových či softwarových nástrojů. Konečná cena se vypočítává z přeloženého cílového textu.


Cena překladu za fyzickou stranu

Jedná se o překlad či jiné zpracování jedné strany bez ohledu na množství textu. U soudně ověřených překladů účtujeme za 1 fyzickou stranu v případě, že text na stránce nepřekročí 1800 znaků včetně mezer. Používá se převážně u soudních překladů a doplňkových služeb.


Cena překladu za zdrojové slovo

Používá se v případě využití CAT nástrojů či při specifických projektech, nebo v případech, kdy je nutné znát cenu předem. Konečná cena je stanovena již před zahájením překladu a nemění se.


Na základě poptávky vám obratem zašleme cenovou kalkulaci a po jejím odsouhlasení potvrzení objednávky.


Ceny tlumočení

Ceny tlumočení se řídí platným ceníkem společnosti AEDIT s.r.o. Aktuální verzi ceníku tlumočení vám zašleme na vyžádání.

Ceny tlumočení vám taktéž můžeme sdělit na základě aktuální poptávky, obecně se stanovují na:

  • ½ den tlumočení (max. 4 hodiny)
  • 1 den tlumočení (max. 8 hodin)

Při objednávce tlumočení je nutné předem dojednat podmínky dle aktuální poptávky (termín tlumočení, druh tlumočení, místo tlumočení, terminologická náročnost, podklady pro získání terminologie, případně ubytování a stravování etc.)


Obecné podmínky

V případě navázání smluvní spolupráce (podepsání obecné smlouvy o poskytování překladatelských služeb) a na základě specifikace rozsahu poptávaných služeb vždy nabízíme individuální ceník s výhodnějšími podmínkami.

Všichni naši zaměstnanci, stejně jako všichni externí překladatelé a korektoři jsou povinni zacházet se všemi informacemi a materiály objednavatele jako s důvěrnými. Zároveň se také zavazují k uchování obchodního tajemství.

Společnost AEDIT s.r.o. je plátcem DPH.

nonstop linka překladatelské agentury aedit

Nestíháte? Hoří Vám termíny? Zajistíme Vám expresní překlady či tlumočení. Volejte naši NONSTOP linku, kalkulaci zakázky zpracujeme obratem.

nonstop linka překladatelské agentury aedit telefon +420 777 306 190