Další služby

Vše, co potřebujete, pod jednou střechou.

Kromě překladů a tlumočení nabízíme svým zákazníkům také všechny ostatní služby, které s naší hlavní činností souvisí.

DTP

Používáme nejmodernější DTP nástroje, díky kterým jsme schopni zpracovat všechny běžně používané formáty a odevzdat překlad v základní ceně v takovém stavu, aby jej klient mohl ihned použít. V případě náročnějších zásahů do grafického zpracování vždy klienta předem upozorníme a dohodneme konkrétní postup. Mezi běžně používané formáty patří např. MS Office, Adobe Acrobat, Adobe PageMaker, Adobe FrameMaker, Adobe Illustrator, InDesign, AutoCAD, CorelDRAW aj.

Využití překladatelských softwarů

Tam, kde je to vhodné, používáme k práci nejnovější nástroje pro počítačem podporovaný překlad (CAT – Computer aided Translation). Nejedná se o automatický překlad (jako je Google Translate), ale o software, který překladateli pomáhá při práci, ukládá dříve přeložené věty a při dalším výskytu je nabídne překladateli k vložení do textu. Nástroje tak urychlují práci, udržují terminologii klienta konzistentní a umožňují významnou úsporu nákladů. Před každým překladem Vám poskytneme analýzu textu s uvedením množství opakovaných textů, u takových zakázek je pak možné poskytnout až 80% slevu na překlad. Mezi nejběžnější nástroje, které používáme, patří např. Trados (SDL Studio), Memsource, memoQ, Across aj. V rámci práce s CAT nástroji zajišťujeme také tvorbu terminologických glosářů a kompletní správu překladových pamětí.

Lokalizace

Lokalizací se rozumí nejen překlad do cílového jazyka, ale také kompletní zpracování a úprava zdrojových dat Vaší aplikace dle specifik cílového trhu (místní normy, technické a právní zvyklosti, reálie). Díky komplexnosti této služby mohou Vaše aplikace fungovat na různých trzích a v různých jazykových oblastech tak, jakoby zde byly vytvořeny. Pro tuto službu využíváme služeb interních i externích spolupracovníků s bohatými zkušenostmi v oblastech IT, DTP i CAT produktů.

Nabízíme tyto služby:

 • lokalizace dokumentace všeho druhu
 • lokalizace internetových stránek
 • lokalizace softwaru
 • lokalizace menu přístrojů
 • testování a optimalizace lokalizovaných aplikací

E2E řešení na míru zákazníka

Potřebujete přeložit a v termínu zpracovat objemnou dokumentaci? Budete ji dále posílat jinému dodavateli na kontrolu, marketingovému specialistovi, grafikovi, na předtiskovou korekturu a poté do tiskárny? Máte pocit, že by mohl být celý proces jednodušší? Máte pravdu. Naše agentura se specializuje na zjednodušení tohoto procesu. Vytvořili jsme know-how, díky kterému se již nebudete muset o nic starat. Prostě nám jen pošlete dokumentaci a my vám po konzultaci dodáme překlad přesně podle vašich interních požadavků, ve vašem firemním stylu a finálním formátu, který právě potřebujete. Používáme nejnovější technologické nástroje, díky kterým vám můžeme garantovat konzistentní terminologii, výhodnější ceny a kratší termíny. Naše E2E řešení pro vás může být zajímavou alternativou, která vám ušetří čas i peníze. Pro získání dalších podrobností nás neváhejte kontaktovat.

Tisk

Pro tisk Vašich překladů, ale i pro tisk Vašich vlastních materiálů jsme schopni zajistit následující služby:

 • Předtisková příprava (prepress)
 • Spolehlivá kontrola dat, výjezd plotrů, CTP systémů
 • Archový ofsetový tisk
 • Rotační ofsetový tisk
 • Dokončující zpracování
 • UV lakování, laminace, perforace, vazba V1, V2...
 • Servis
 • Balení a distribuce zboží podle požadavků zákazníka, vlastní doprava